Terapie

Terapie 2018-04-23T21:02:46+00:00

W tych dwóch słowach mieści się całe moje życie. To, co w tej chwili robię zostało stworzone na bazie prawdziwych przeżyć, niekończącej się nauki, poszukiwań, tysięcy spotkań z ludźmi, warsztatów, kursów i szkoleń. Terapia Waśkiewicza to opracowany na doświadczeniu sposób na to, jak pomóc innym i sobie.

Pomagałem już za młodu. Nie wiedząc skąd ,co i dlaczego umiem. Zacząłem szukać wyjaśnień. W latach 70 i 80-tych dostęp do wiedzy ezoterycznej był bardzo trudny. Nie było tego, co jest dziś – tysięcy tematycznych książek i osób, które potrafiłyby wytłumaczyć rzeczy „niezrozumiałe”.

Mimo trudności docierałem do wielu wydawnictw i ludzi. Czytałem, słuchałem i cały czas się uczyłem.

Zdobywałem wiedzę m.in. z zakresu bioterapii, psychoterapii, czakroterapii, masaży wschodnich i orientalnych. Stworzyłem autorską metodę biomasażu – subtelnego dotyku, wpływającego nie tylko na ciało fizyczne, ale również na wszystkie poziomy ciał energetycznych człowieka.

Kolejne lata mojej nauki i praktyki dowiodły, iż na obecne czasy to za mało.

Wyzwaniem obecnych czasów jest ŚWIADOMOŚĆ PRZEMIANY.

Potrzebujemy zmiany w sobie, w swojej psychice, w postrzeganiu siebie i innych. Potrzebujemy odstresowania, sposobu na odnalezienie siebie, bycie sobą, metody na rozwiązanie blokujących nas problemów z przeszłości. Potrzebujemy świadomości, że gdy to zrobimy pojawi się w naszym życiu szczęście.

To sprowokowało mnie do stworzenia Terapii Waśkiewicza. Terapii, której najważniejszym celem jest pomaganie i nauczanie jak „ Szczęśliwym być”.

Indywidualna

 1. Regresja
 2. Depresja i stres
 3. Bezsenność
 4. Nerwobóle
 5. Nerwica
 6. Niepłodność
 7. Problemy hormonalne
 8. Dolegliwości kręgosłupa
 9. Problemy sexualne
 10. Oczyszczanie organizmu
 11. Odmładzanie
 12. Dolegliwości oddechowe
 13. Choroby przewodu pokarmowego
 14. Dolegliwości układu krążenia
 15. Czakroterapia
 16. Regeneracja meridianów

Mikrokinezyterapia

Metoda pracy z ciałem, „leczenie małym ruchem” polegająca na usuwaniu z pamięci komórek wszelkich urazów, jakich człowiek doznał w życiu od chwili poczęcia.

Twórcami metody są francuscy kinezyterapeuci Daniel Grosjean i Patrice Benini. Mikrokinezyterapią zajmują się od lat 80-tych.

Ciało ludzkie, jak każdy żywy organizm, jest stworzone tak aby móc przystosowywać się, bronić, radzić sobie w przypadku urazów emocjonalnych, toksycznych, bakteryjnych, wirusowych bądź innych czynników ze strony środowiska. Kiedy siła urazów i agresji jest większa niż możliwości obronne organizmu zmianie ulega siła życiowa tkanek, których dotyczy ta agresja. Każda dolegliwość pozostawia w naszym organizmie pewien ślad, w postaci napięć różnych partii ciała i mięśni nawet wtedy, gdy zatrucie lub infekcja zostają wyleczone, a stres rozładowany.

Zadaniem mikrokinezyterapeuty jest sprawdzić poszczególne strefy ciała, odnaleźć najwyraźniejsze ślady i przez delikatny ucisk lub dotyk sprawić aby organizm mógł uruchomić proces samoleczenia.

Ćwiczenia NLP

Antystres